Google’dan Backlink Nasıl Alınır ? | DA PA Yüksek Backlink Alma Yöntemi

Merhabalar, bu yazımızda Google’dan ücretsiz yüksek DA PA değerli backlink nasıl alınır onu anlatım. Dilerseniz bu adımları Youtube videomuzu izleyerek veya yazımızda ki adımları takip ederek yapabilirsiniz.

YouTube video

Google’dan Backlink Alma Adımları

Adım 1: Bu Linkte ki siteye giriş yapın ardından My Maps alanına tıklayın.

adim 1

Adım 2: Yeni Harita Oluştur butonuna tıklayın.

adim 2

Adım 3: Adsız Harita yazısının üzerine tıklayın.

adim 3

Adım 4: Harita Başlığına anahtar kelimenizi yazın. Açıklamaya bir anahtar kelime daha yazın ve sitenizin URL adresini yazınız. URL adresinizi yazmaz iseniz backlink alamazsınız!

adim 4

Adım 4: Yukarda ki adımları yaptıktan sonra Paylaş alanına tıklıyoruz. Ardından kırmızı alanda belirtilen 3 butonu da aktif ediyoruz. Bu alanda backlinkimizin URL adresi yazıyor onu da bir yere kopyalamanız tavsiye edilir.

adim 5

Neden Backlink Almalısınız?

Backlink web sitelerimizin sıralamasında büyük önem arz etmektedir. Google doğru backlinki olan sitelerin sıralamasını yükseltmektedir. Web sitelerimizin etkileşimini ve sıralamasını yükseltmek için backlink hizmetleri almamız gerekmektedir.

Yukarda ki adımları başarı ile yaparsanız yüksek DA PA değerine sahip Google’dan backlink alabilirsiniz. Eğer ki profesyonel bir destek almak istiyor iseniz bizim ile iletişime geçmeniz halinde profesyonel bir teknik destek hizmeti sağlıyabiliriz.


İlgili Etiketler:

3 Yorum

Hocam içerik için çok teşekkür ediyorum. Uyguladım ve videoyu da beğendim 🙂

Rica ederim, iyi çalışmalar dilerim.

Youtube videonuzu izledim ve abone oldum çok yararlı bir içerik böyle hizmetleri parayla satıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir