Web Tasarım Hizmeti

İşletmenizi ve kuruluşunuzu internete taşımak en iyi fikir! Siz değerli müşterilerime Freelance web tasarım hizmeti vererek web sitelerinizi en özverili şekilde tasarlıyorum!

%99
215+
Müşteri Memnuniyeti
Verilmiş Web Hizmetleri
Web Tasarım Hizmeti
200+

Yüzlerce Kişi Yanılmış Olamaz!

Arrow Web Tasarım

Neden Beni Tercih Etmelisiniz ?

Benim ile neden çalışmalısınız ?

Ücretsiz Teknik Destek

Müşterilerime bir ay ücretsiz teknik destek hizmeti veriyorum.

Sınırsız Revize Hakkı

Web sitenizi siz beğenene kadar dilediğiniz gibi düzenliyorum.

Tam Zamanında Teslim

Web sitelerinizi planladığımız tarihte teslim ediyorum.

Neden Beni Tercih Etmelisiniz ?

Fiyat Performans

Sizlere en kaliteli tasarımları, uygun fiyatlar ile tasarlıyorum.

Kesintisiz Hizmet

Düzenleme ve yenilemeler için kesintisiz hizmet veriyorum.

Üstün Seo Çalışması

Web sitelerinizi Google ve Seo uyumlu tasarlıyorum.

Kimler Web Site Kurdurmalı ?

Bir web site sahibi olmak en iyi reklamınız olacaktır. Bir web sitesi olmayan işletme ve kuruluşlar, isimsiz bir insana benzer! Çünkü bir internet kullanıcısı aklına takılan ilk soruyu internette soruyor. Bir web sitesi sahibi iseniz her zaman bir adım önde sayılırsınız. Sadece işletme ve kuruluşlar değil kişisel portföy ve CV web siteleri sahibi olmak da sizin bilinirliğinizi artırır. Bir web sitesi kurdurmak istiyor iseniz sizleri en iyi şekilde temsil edecek profesyonel web siteleri tasarlayacağımdan emin olabilirsiniz!

Web Tasarım Hizmeti Neleri Kapsıyor ?

Öncelik ile sizlere  (domain/isimsoyisim.com) gibi bir alan adı alıyoruz. Ve projeye uygun bir hosting seçip tasarıma başlıyoruz. Sizlerin taleplerini dinledikten sonra projeye uygun yazılım dillerini veya CMS (İçerik Yönetim Sistemi) seçimini yapıyoruz. Web sitenizin arama motorlarında optimize çalışması ve üst sıralamalarda görünmesi için gerekli çalışmaları yapıyorum. Tercihinize bağlı olarak aylık ve yılık SEO çalışmaları da yapıyorum. Tasarım bittikten sonra yönetim panelini sizlere teslim ediyorum. Tabi ki işimiz teslimat ile de bitmiyor, bu süreçten sonra yaşayacağınız bütün problemleri ve aklınıza takılan soruları bana iletebilirsiniz. Mutluluk ve memnuniyet ile sizlere yardımcı olacağımdan emin olabilirsiniz. 

Web Site Tasarım Süreci Nasıl İşler ?

Benim ile irtibatta geçtikten sonra. Sizlere bir kaç soru soruyorum. Ve ardından web sitenizin Front-End (ön yüz ) tasarımına başlıyorum. Ardından bu ön yüz tasarımını web siteye giydiriyorum. Web sitenizin SEO uyumlu olması için gerekli çalışmaları yapıyorum. Talepleriniz doğrultusunda olan özel istekleriniz var ise onları da tasarlayıp web siteye ekliyorum. Final aşamasında web sitede beğenmediğiniz alanlar var ise onları bana söylemeniz taktirinde o alanları düzenliyorum. Ve sorunsuz bir şekilde web sitenizi teslim ediyorum. Bu aşamadan sonra web site de bir değişiklik veya düzenleme talep ederseniz mutluluk ile yardımcı oluyorum.

Sizden Gelen Yorumlar

Web Tasarım Hakkında Merak Edilen Sorular

Web tasarım hakkında müşterilerimizin sıkça sorduğu soruları sizler ile paylaştık. Eğer aradığınız cevap burada yok ise, iletişim adreslerimizden ulaşıp sorularınızı iletebilirsiniz.

01-landings-da-services.png

Türkçe yönetim paneli ile web sitelerinizi düzenleyebilecek hatta geliştirebileceksiniz. Bu yönetim panelleri ile web sitenizde içerik paylaşabilir ve içerikleri de düzenleyebilirsiniz. Eğer bu tip düzenleme ve güncelleme işlemlerini bizim takip etmemizi istiyor iseniz tüm bu düzenlemeleri sizin yerinize yapıyoruz.

02 landings da services

Web site tasarımı sizlerin isteklerinize göre değişmektedir. Web site maliyetini hesaplamak için sizlerin taleplerini dinliyorum. Ve fiyat hesaplaması yapıyorum. Bu hesaplamada web sitenizin türü, çalışma saati, yazılacak özel kodları göz önüne alarak bir fiyat hesaplaması yapıp sizlere iletiyorum.

03 landings da services

Evet, web siteleriniz tamamen mobil uyumlu tasarlanmaktadır. SEO’da çok önemli olan mobil uyumluluğu son derece dikkate alarak web sitelerinizi tasarlıyorum. Mobil uyum(Responsive) tasarım için her han gibi bir ek ücret talep etmiyorum. 

web-tasarim-wp-3

Evet, web siteleriniz semantik hazırlanmaktadır. Genel SEO ayarları yapılarak sizlere teslim edilir. Fakat SEO çok kapsamlıdır sizlerin hedeflerini ve ulaşmak istediğiniz kitleyi göz önüne alarak ek SEO çalışmaları da yapmaktayım. 

web-tasarim-wp

Hayır, web sitenizin ücretini sadece bir kez ödersiniz, ödeme yapıldıktan sonra web sitenin sahibi siz olursunuz. Web sitenizin alan adı(domain) ve barındırma hizmeti(hosting) için yılık ücretler ödersiniz. Bu ücretler genelde ortalama bir site için 300 TL ve üzeridir.