Web Yazılım Hizmeti

Web yazılım özel projelerde tercih edilir. Hazır sistemlerin aksine müşterimizin talepleri doğrultusunda hazırlanır. Web yazılım web sitenin beynidir. Web yazılımı kurumsal firmalar ve özel yazılıma ihtiyacı olan kişiler tercih etmektedir.

Web Yazılım Hizmeti​

Web Yazılım Hizmetlerim

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) Yazılımı

CRM sistemleri, şirketlerin müşterilerini elinde tutması gerekli tüm araç gereçleri sağlamak ve satışlarınızı artırmak için CRM tercih edilmektedir.

Özel Web Site Yazılımları

Hazır sitelerin veya scriptlerin yetersiz kaldığı zamanlarda, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan web yazılım çalışmasıdır.

Web Yazılım Hizmetlerim

ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) Sistemi

Kurumsal kaynak planlaması, bir işletmenin tüm kaynaklarını verimli ve etkili bir şekilde kullanmak için tasarlanmış bir yazılım sistemdir.

İlan & Portal Site Yazılımları

İlan ve portal yazılımları ile web sitenizde birden fazla kategoride ilan verebilir bilirsiniz. Alım & Satım gibi projelerde tercih edilir.

Web Yazılım Neden Tercih Edilmeli?

Web yazılım (ihtiyaca özel yazılım) hazır sitelerin veya scriptlerin yetersiz kaldığı zamanlarda tercih etmelisiniz. Örnek vermek gerekir ise web sitenizde müşterilerinize bir kontrol paneli vermek istiyorsunuz bu durumlarda web yazılım gerekebilir. Fakat web yazılım, yazılacak koda göre maliyetli olabilir. Bizlere projenizi anlatmanız durumunda en uygun web site sistemini planlıyoruz.

Web Yazılım Hizmeti neden tercih edilmemeli
Web Yazılım Hizmeti Neden Tercih Edilmeli

Web Yazılım Neden Tercih Edilmemeli?​​

Web yazılım hizmeti genel olarak özel projelerde kullanılır. Ve ihtiyaca özel olarak geliştirilir. Kurdurmak istediğiniz web site Wordpress gibi CMS (İçerik Yönetim Sistemi) ile tasarlana biliyor ise özel yazılım web siteniz için gereksiz olabilir. Wordpress web tasarım hizmeti ile çok detaylı bir şekilde web site tasarlanmaktadır ve maliyetleri düşürmektedir. Bir çok kurumsal firmanın web sitesi Wordpress alt yapısını kullanmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu yüzden asla gereksiz masraflar ile karşılaşmıyorsunuz! Projelerinizi bizlere iletmeniz durumunda projenize en uygun alt yapıyı seçip web sitenizin tasarıma başlıyoruz. 

Web Yazılım Hizmeti Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!